Novinky a akce

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Prémiová péče o nehty. Německý Solingen, legenda mezi výrobci nožů a nůžek. Nástroje pro manikúru a pedikúru Nippes Solingen jsou ručně vyráběné právě v Solingenu, a to z nejlepší stejnojmenné oceli. Je to špičková kvalita, která vydrží mnoho let.

Multifunkční suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse® Florale obsahuje vzácné přírodní oleje a hloubkově tak vyživuje váš obličej, tělo i vlasy.

Plíce jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v našem těle. S každým nádechem okysličují krev, s každým výdechem odvádějí z těla oxid uhličitý. Pokud tento proces neprobíhá, jak má, přináší s sebou závažné komplikace.

Remescar

15.01.2019

Remescar nabízí celou řadu klinicky ověřených zdravotnických prostředků a kosmetických prostředků (medmetics), které jsou určeny k tomu, aby pomohly lidem s kožními problémy, jako jsou hluboké vrásky okolo očí, oční váčky a tmavé kruhy pod očima, pokleslá víčka, metličkové žilky a jizvy.

NUXE AQUABELLA - novinka firmy Nuxe pro smíšenou pleť či pleť s mastnější T-zónou, jasmínovo-okurková svěží vůně.